Opinie.pl
Poszukujemy pracowników do zespołu.

Wysokie premie/ 100 % ONLINE

  • Data publikacji:
  • 20-11-2023
  • Miejsce Pracy:
  • woj. dolnyśląskie
  • Wynagrodzenie:
  • 2500-5000
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Obsługi Klienta

Poszukujesz dodatkowej pracy ?

Jesteś mamą, tatą zajmujesz się dzieckiem w domu?

Jesteś studentem i chcesz sobie dorobić na studia?

Raty kredytu wzrosły tak, że ledwo wystarcza od pierwszego do pierwszego?

Może poprostu chcesz miec własne pieniądze?

Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałaś/eś TAK, to zmień swoje życie juz dziś i złóż Aplikacje.

Nie marnuj czasu na przegladanie mediów społecznościowych wykorzystaj telefon do zarabiania pieniędzy.

Co oferujemy :

- Wysokie wynagrodzenia - 2500 - 5000 PLN miesięcznie - uzależnione od zaangażowania

- Wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe

- Pracę zdalną, nie musisz wychodzić z domu

- Narzędzia oraz gotowe szkolenia dla osób bez doświadczenia - Szkolimy od A do Z

- Elastyczne godziny pracy

Wymagania:

-Ukończone 18 lat

-Obywatelstwo polskie ze względu na prawny charakter jak również rozliczenie z urzędem skarbowym.

-Aktualne zamieszkanie na terenie Polski.

-Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu.

-Sumienność, zaangażowanie i chęć do rozwoju.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NAS?

-Jesteśmy na rynku od 2020r.

-Jesteśmy firmą z silną pozycją oraz profesjonalnym podejściem do każdego Aplikanta.

TWOJE OBOWIĄZKI:

-Odpisywanie na wiadomości według materiałów ( skryptów, formułek), które My dostarczamy i Ci przekazujemy.

-Umawianie spotkań Online dla osób zainteresowanych podjęciem pracy.

-Tworzenie prostych postów na Facebooku.

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą zostaw wiadomość.

Kontaktujemy sie poprzez Messenger. Jesli zależy Ci na szybkim kontakcie możesz wysłać link bezpośrednio do swojego profilu na Messenger lub Facebook. Nie musisz wysyłać swoje CV, możesz napisać tylko wiadomość.

Zespół do spraw rekrutacji.