PZP-personel Sp. z o.o.
PZP - personel Sp. z o.o. w Elblągu zatrudni stolarza meblowego

Stolarz Meblowy

  • Data publikacji:
  • 01-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Elbląg
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Nasza firma zajmujemy się  rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, polskich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i  jego pracodawcę

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Stolarz

Region zatrudnienia Elbląg

Podstawowe obowiązki:

-      Obsługa maszyn stolarskich i urządzeń stolarskich

-       Czytanie rysunku technicznego, obsługa narzędzi pomiarowych

Wymagania:

     -      Doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego

     -      Dokładność w  wykonywaniu powierzonych obowiązków

     -      Samodzielność i zaangarzowanie w wykonywanej pracy

     -      Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole

     -      Wysoka kultura osobista, punktualność, odpowiedzialność

     -      Prawo jazdy kat.B (mile widziane)

Oferujemy:

      -      Zatrudnienie na umowę o pracę

     -      Pracę w stabilnej finansowo Firmie, terminowość wynagrodzeń, płatny urlop

     -      Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracowników i jego rodziny

     -      Opłacanie składki emerytalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl                                                                                                    lub telefonicznie  55 230 4441  www.pzp-personl