ABC Work
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia. Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912. Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Stolarz meblowy

Stolarz meblowy

  • Data publikacji:
  • 28-11-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia, Vichte
  • Wynagrodzenie:
  • 18-19.20€ brutto/h
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 18-19.20€ brutto/h
  • zatrudnienie na warunkach belgijskich
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalony termin wyjazdu
  • premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

  • mierzenie materiałów i przygotowanie do obróbki
  • składanie elementów i klejenie mebli
  • lakierowanie mebli
  • montaż mebli

Wymagania:

  • doświadczenie jako stolarz minimum 5 lat
  • znajomość maszyn do obróbki drewna
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • mile widziana znajomość maszyn CNC
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • prawo jazdy

Wyślij cv na adres info@abcwork.eu lub skontaktuj się z nami pod numerem +48 570 221 444