Sandra N.

Stolarz meblowy! Praca od zaraz!

  • Data publikacji:
  • 22-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Bochnia
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Dla naszego klienta obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko stolarz meblowy.

Umowa zawierana jest bezpośrednio z klientem.

Lokalizacja: Żegocina

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie mebli według projektu
  • Montowanie okuć
  • Montowanie mebli u klienta
  • Kontrolowanie jakości materiałów i wykonywanych mebli

Oczekujemy:

  • Doświadczenie przy produkcji mebli
  • Znajomość obsługi maszyn stolarskich i elektronarzędzi
  • Umiejętność czytania projektów
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Pakiet benefitów pozapłacowych ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Nie czekaj! Zadzwoń! Tel. 501683334