WBD WeldingService GmbH
WBD WeldingService GmbH jest firmą w zakresie doradztwa personalnego, działającą na rynku niemieckim od 1997 roku. Jesteśmy wiodącym usługodawcą w zakresie branży spawalniczej zatrudniającym ponad 300 pracowników. Wspieramy firmy w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników technicznych takich jak spawacze wszystkich powszechnie stosowanych procesów spawania, ślusarze, osoby pełniące nadzór spawalniczy, lakierników, elektryków.Dla naszego klienta poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko:

STOLARZ MEBLOWY z jęzkiem niemieckim PRACA DŁUGOTERMINOWA

  • Data publikacji:
  • 11-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Einsteinstraße 2-6, D-06785 Oranienbaum-Wörlitz
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Zadania

Wykonywanie zleconych prac, przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP.

Wymagania

Doświadczenie zawodowe jako stolarz meblowy, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym, własny środek transportu, dokładność, precyzja, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy

W zależności od kwalifikacji, opłacona kwatera, zatrudnienie w prestiżowej niemieckiej firmie, umowę o pracę na warunkach niemieckich, niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, dodatki za nadgodziny, opieka polskojęzycznego koordynatora.

APLIKACJE PROSZĘ PRZESYŁAĆ NA ADRES : podlewska@wbd-gruppe.de