KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA- PRACA W NIEMCZECH (okolice Stuttgartu) – od zaraz

  • Data publikacji:
  • 08-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Stolarz

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA- PRACA W NIEMCZECH (okolice Stuttgartu)– od zaraz

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy: STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA

Zakres obowiązków

- montaż mebli i elementów drewnianych

- obsługa maszyn do obróbki drewna - drobne czynności naprawcze

- inne prace związane z zawodem stolarza

Oferujemy

- praca na niemieckiej umowie

- atrakcyjną stawkę godzinową

- praca w malowniczej okolicy Stuttgartu

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- mile widziana komunikatywna znajomość j.niemieckiego

- dokładność, sumienność

Mile widziane osoby z własnym transportem Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie na adres mailowy swojego CV z  dopiskiem Mail z dopiskiem: Stolarz – Niemcy, job@klaverteam.com tel. + 48 570  901 033 Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. KLAVER Sp. z o.o. ul. Gminna 131, Częstochowa Zapraszamy Pn -Pt: 9:00-16:00 +48 570  901 033