Marta
Stolarz - praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

  • Data publikacji:
  • 08-01-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Stuttgart
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:

STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace stolarskie w warsztacie (wykonywanie mebli, schodów, stolarki okiennej, drzwi, kuchni – wg planów);

- montaż mebli i elementów drewnianych;

- obsługa maszyn stolarskich

Wymagania:

- kwalifikacje lub doświadczenie w zawodzie stolarza meblowego / budowlanego;

- podstawowa znajomość języka niemieckiego;

- dyspozycyjność i zaangażowanie;

- sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

- możliwość pracy na stałe,

- atrakcyjną stawkę godzinową,

- ubezpieczenie opłaca pracodawca,

- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,

- praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.

Mail z dopiskiem: Stolarz - Niemcy

tel. +48 577 901 944