Prywatny Szpital
Prywatny Szpital w Łodzi zatrudni ambitnego, chętnego do działania i pełnego energii oraz nowych pomysłów Studenta Marketingu.

Student Marketingu poszukiwany do pracy!

  • Data publikacji:
  • 12-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Stażysta

Zakres obowiązków:

  • 2x w tygodniu praca na miejscu, praca zdalna – do uzgodnienia

  • Przygotowywanie i publikacja materiałów marketingowych na profilach w kanałach social media oraz na forach, specjalistycznych stronach itp.

  • Budowanie i utrzymywanie wizerunku Szpitala

  • Przygotowywanie kampanii promocyjnych i reklamowych

Wymagania:

  • Student/Studentka kierunku Marketing

  • Znajomość Języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Chęć poszerzania swojej wiedzy (między innymi w tematach z zakresu usług świadczonych przez Szpital)

  • Doświadczenie w prowadzeniu social media

  • Lekkie pióro

  • Zaangażowanie w pracę

  • Łatwość w komunikacji

  • Kreatywność

Co oferujemy?

  • Staż/Umowę-zlecenie

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Przyjazną atmosferę

  • Wsparcie zespołu (szczególnie przy wdrażaniu się)

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Jesteśmy prywatną Kliniką, znajdującą się w centrum Łodzi przy ulicy P.O.W. 26., świadczącą profesjonalne usługi medyczne.

Czujesz, że sprawdziłbyś się na takim stanowisku?

Prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja.lodz.szpital@gmail.com

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.