Cekal
Poszukujemy osoby na stanowisko opiekuna

Support Worker-opiekun osób niepełnosprawnych intelektualnie w domu opieki Anglia

  • Data publikacji:
  • 26-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wielka Brytania

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.

Zadania: Opieka na osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w wieku 18-65 lat w domach opieki. Asystowanie w czynnościach dnia codziennego, higiena osobista, karmienie, ubieranie, przygotowywanie posiłków.

Niepełnosprawność intelektualna (obniżenie poziomu rozwoju intelektualnego) – zaburzenie rozwojowe polegające na znacznym obniżeniu ogólnego poziomu funkcjonowania intelektualnego, któremu towarzyszy deficyt w zakresie zachowań adaptacyjnych (w szczególności niezależności i odpowiedzialności). źródło Wikipedia

Wymagania:

•             ważny paszport lub prawo jazdy- warunek konieczny

•             dobra znajomość języka angielskiego - koniecznie

•             wcześniejsze doświadczenie w pracy jako opiekun mile widziane

•             umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

•             stawkę: 8,70 GBP/h

•             zakwaterowanie 280 GBP na miesiąc w pokoju jednoosobowym. Mieszkanie pracownicze oddalone jest od domu opieki 3 km. Pracownik otrzymuje firmowe auto a koszt jego użytkowania to 5 GBP na tydzień.

•             szkolenie przez rozpoczęciem pracy

•             miłą atmosferę w pracy

•             pomoc przy otwarciu konta bankowego oraz NIN

•             kontrakty na 12 miesięcy lub na czas nieokreślony

•             dużą liczbę godzin pracy

Aby aplikować należy wysłać CV w j. angielskim na kontakt@cekal.pl w tytule support worker.