Ananke BC
Suwnicowy

Suwnicowy

  • Data publikacji:
  • 24-10-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
Opis oferty pracy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferta:

- Praca na rzecz lidera branży hutniczej- ArcelorMittal Poland,
- Pakiet darmowych benefitów: prywatna opieka medyczna, posiłki, zakładowy fundusz socjalny + dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, karta multisport,
- Umowa o pracę,
- Konkurencyjne wynagrodzenie(wynagrodzenie zasadnicze oraz premie i dodatki zmianowe-4BOP).

Zakres obowiązków:

- Obsługa suwnicy,
- Transport materiałów,
- Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- Przestrzeganie zasad BHP.

Oczekiwania:

- Uprawienia na suwnicę S1,
- Mile widziane specjalistyczne: chwytnikowe, chwytakowe,
- Doświadczenie w obsłudze suwnicy,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

W razie zainteresowania proszę o wysłanie CV na adres katowice@leasingteam.pl, lub pod numerem telefonu 698942946.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.