KLAVER Sp. z o.o.
Szklarnia i sortowania papryki- praca w Holandii

Ścinanie, sortowanie i pakowanie papryki- praca w Holandii

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Gdzie?: Terneuzen, Steenbergen

Obowiązki:

-ścinanie papryki

-sortowanie lub pakowanie papryki

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- prawo jazdy kategorii B

Pracodawca oferuje

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

-możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033

Kamila +48570901414

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń