Contrain

Szukasz stałej pracy? Mamy ofertę właśnie dla Ciebie! Poszukujemy operatorów wózków widłowych dla renomowanej firmy.

  • Data publikacji:
  • 23-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska, Łódź, Teofilów
  • Stanowisko:
  • Magazynier

4350 zł brutto/miesiąc + premie
Polska, Łódź, Teofilów
Magazyny
Praca tymczasowa

Naszym Klientem jest Japoński koncern technologiczny gwarantujący najwyższe standardy pracy i jakości produktów.

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy produkującej transformatory. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku magazynier – operator wózków widłowych.

Zakres obowiązków:

  • obsługa wózków widłowych (czołowe – elektryczne),
  • obsługa komputera oraz skanera (kody kreskowe),
  • pakowanie, załadunek, rozładunek (przy użyciu wózków widłowych, suwnic),
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji,
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, minimum 1 rok.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zasadnicze 4350,00 zł brutto miesięcznie,
  • 887,32zł dodatku za podjęcie zatrudnienia w systemie IV brygadowym,
  • do 500 zł dodatku wydajnościowego,
  • płatne nadgodziny zgodnie z Kodeksem Pracy,
  • dodatek w postaci 13-tej pensji,
  • opiekę lidera przez okres wdrożeniowy (30 dni pracujące),
  • jasny zakres obowiązków,
  • profesjonalną obsługę administracyjną.

Agencja zatrudnienia nr 5612

Jako administrator danych informujemy, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na potrzeby realizacji procesu rekrutacji obecnej lub przyszłej, jeśli wyraził Pan/ Pani na nią zgodę, a także w celach kontaktowych.

Przetwarzanie danych następuje na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) i c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (dalej: RODO).

Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych, kontakt do inspektora ochrony danych: adres korespondencyjny: ul. 3 Maja 14A, 93-408 Łódź, e-mail: iod@contrain.pl. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo zgłoszenia sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia danych. Ponadto każdy ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych

Szczegółowe informacje na temat rodo możesz znaleźć: contrain.pl/informacja-o-przetwarzaniu-danych-osobowych/