ARK Agencja Pracy
Agencja Pracy ARK JOBS Sp. z o. o. (nr cert 8631) poszukuje

Szwaczka

  • Data publikacji:
  • 17-06-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Pyrzowice, Czeladź
  • Stanowisko:
  • Szwaczka

Wymagania:

  • min 1 rok doświadczenia w obsłudze maszyny do szycia przemysłowej,
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz,
  • bardzo dobra organizacja własnej pracy,
  • zdolności manualne.

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn szwalniczych,
  • szycie kołder i poduszek,
  • wypychanie poszewek,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • zagwarantowane zakwaterowanie,
  • możliwość długofalowej współpracy.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o kontakt:

Nr tel. +48516775959

Viber: +380508772646

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura Zawiercie ul Wierzbowa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)”.