Aktualnie dla naszego Klienta, producenta części samochodowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownika produkcji (k/m)

Szycie elementów do siedzeń samochodowych

  • Data publikacji:
  • 25-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zadania na stanowisku:

  • szycie elementów do siedzeń samochodowych, obsługa maszyn i urządzeń.

Czego oczekujemy?

  • mile widziane doświadczenie w szyciu skóry,
  • zaangażowania, motywacji do pracy.

Możemy zaoferować:

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy + pakiety premiowe + dodatki,

Ponadto:

  • praca na jedną zmianę,
  • praca w pozycji siedzącej,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia do pracy,
  • umowy oraz paski wynagrodzeń wysyłane na adres mailowy - nie musisz nigdzie dojeżdżać, żeby podpisać umowę czy odebrać pasek,
  • możliwość podjęcia współpracy od zaraz,
  • możliwość długotrwałej współpracy.

W ramach rekrutacji prosimy o przesyłanie CV .

Poleć naszą ofertę znajomym, poszukujemy większej ilości pracowników. Jest możliwość spotkania się w firmie przed podjęciem współpracy!

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.