KLAVER Sp. z o.o.
Team leader /Pracownik magazynu-

  • Data publikacji:
  • 10-05-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Oldenburg
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Team leader /Pracownik magazynu- komisjonowanie produktów spożywczych- Praca w Niemczech

Lokalizacja: Niemcy, Oldenburg

Praca na dwie zmiany

Zakres obowiązków:

- pakowanie towarów
- zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
- transport towarów za pomocą wózka elektrycznego
- sprawdzanie kompletności zapakowanych towarów
- praca z systemem Pick by Voice

Oczekiwania pracodawcy:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- prawo jazdy (mile widziany własny samochód)
- zaangażowanie i motywacja do pracy na dłuższy okres czasu
- umiejętność pracy w zespole
- dobra kondycja fizyczna

Pracodawca oferuje:

- samochód służbowy
- atrakcyjna stawka godzinowa+ dodatki i premie
- niemiecka umowa o pracę
-  zakwaterowanie, ubezpieczenie
- bezpłatna odzież i obuwie robocze
- możliwość pobierania zaliczek
- wsparcie polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń:Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414
Wiktoria + 48 570 901 913

Więcej informacji znajdziesz na www.klaverteam.com oraz na FB: https://www.facebook.com/Klaverpraca

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń