Aneta Szczepańska
Firma zajmująca się techniką estradową poszukuje osoby na stanowisko:

technik montażysta scen, NAUCZYMY!

  • Data publikacji:
  • 24-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Legionowo, cała Polska

Jedna z najprężniej działających firm zajmujących się techniką estradową zatrudni technika sceny na okres czerwiec-sierpień (z mozliwością stałego zatrudnienia po sezonie)
Zapewniamy:
*pracę głownie w weekendy jak również w tygodniu
*elastyczne godziny pracy
* pracę na profesjonalnym sprzęcie najlepszym w branży
*dobre zarobki
* pracę z gwiazdami polskimi i zagranicznymi
*pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
*możliwość przyuczenia do pracy technika, praca z najlepszymi realizatorami w kraju
*genialną atmosferę!
* rodzaje umów: umowa zlecenie, o pracę, staż

Zakres obowiązków:
*montaz i demontaż scen plenerowych
*załadunek i rozładunek sprzętu
*montaż i demontaż sprzętu nagłosnieniowegi o oświetleniowego
*obsługa techniczna podczas imprez

Wymagania:
dyspozycyjność
mile widziane doświadczenie, (nauczymy!!)
rzetelne podejście do pracy,
kat B, mile widziana C, C+E
Nie zwlekaj, praca od zaraz!!!