Randstad Polska Sp. z o.o.
Szukasz ciekawej, technicznej pracy i dobrego zarobku? Znasz się na serwisowaniu, naprawach lub przeglądach urządzeń technicznych? Mamy dla Ciebie idealną pracę! Zgłoś się do nas - oferujemy Ci świetną pracę, stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie!

Technik obiektu

  • Data publikacji:
  • 06-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław
  • Wynagrodzenie:
  • 7000
  • Stanowisko:
  • Konserwator

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 7000 zł brutto
  • umowa o pracę (bezpośrednio z Pracodacą)
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na zycie, pakiet świadczeń socjalnych)
  • możliwość rozwoju oraz awansu

 zadania

  • utrzymanie instalacji budynkowych w sprawności technicznej
  • przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii
  • tworzenie raportów serwisowych

 oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • uprawnień SEP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47