Manpower
Technik utrzymania ruchu

  • Data publikacji:
  • 04-06-2019
  • Głuchów, Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Tuszyn, Rzgów, Tomaszów Mazowiecki
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technika Utrzymania Ruchu

Numer ref. TUT/037/WDO

  • Głuchów

Kluczowe zadania:

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń w centrum logistycznym;
  • Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn;
  • Usuwanie wszelkich usterek w przypadku wystąpienia awarii;
  • Współpraca i nadzór nad zewnętrznymi firmami wspierającymi naprawę usterek elektrycznych;
  • Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami i dokumentacja techniczną.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (automatyka, elektrotechnika lub mechanika);
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej;
  • Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane;
  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych i mechanicznych;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjny i rozbudowany system benefitów pozapłacowych;
  • Pracę wśród ekspertów w swojej branży;
  • Możliwość nauki języków obcych;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Smaczne obiady za 1 zł

Oferta dotyczy pracy stałej.

Tel: +48 734 108 607

wojciech.dobak@manpower.pl