Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Technik utrzymania ruchu

Technik utrzymania ruchu

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania narzędzi, instalacji, maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Realizacja planowanych przeglądów, bieżącej konserwacji i infrastruktury
  • Podłączanie i uruchamianie maszyn i urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie usterek i awarii
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Kontrola zapasów części zamiennych do maszyn oraz zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Udział w projektach optymalizacji procesu produkcji
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek mechanika  lub elektro-mechanika
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki
  • uprawnienia SEP do 1kV/20kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • opanowanie i zaangażowanie
  • dobra znajomość komputera, pakietu Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia frekwencyjna
  • opieka medyczna (po 3 miesiącach pracy)​

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork sp. z o. o., („ADO”), adres: ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław.Może Pani/Pan kontaktować się z wyznaczonym przez ADO inspektorem ochrony danych pod adresem email: awgAasistnet.pl.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe przez nas przetwarzane w celu przeprowadzania procesu rekrutacyjnego dotyczącego stanowiska na które Pan/Pani aplikuje (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pani/Pana dane mogą być także przetwarzane w związku z innymi rekrutacjami prowadzonymi przez ADO, pod warunkiem, że wyrazi Pani/Pan na to zgodę.Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Ustawy z 26 czerwca
1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2020 poz. 1320) jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym. Podanie danych w szerszym, nieokreślonym przepisami prawa, zakresie jest dobrowolne.Pozostałe podane przez Panią/Pana dane przetwarzane będą na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody. Podanie danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa zostanie potraktowane przez ADO jako zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a RODO oraz art. 9 ust.2 lit. a RODO (w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii).W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, może Pani/Pan cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.