Manpower
Technik utrzymania ruchu - automatyk

  • Data publikacji:
  • 29-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Jelcz-Laskowice, Wrocław, Oława, Brzeg
  • Stanowisko:
  • Automatyk

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta – firmy TOYOTA poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Technika Utrzymania Ruchu - Automatyka

Numer ref. TUR/037/WDO

  • Jelcz - Laskowice

Zadania:

  • Zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń,
  • Realizowanie napraw oraz reagowanie na awarie,
  • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez obszar produkcyjny związanych z mechaniką i automatyką,
  • Programowanie maszyn i systemów CNC & PLC,
  • Tworzenie planu przeglądów oraz remontów maszyn,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne: automatyk,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wiedza techniczna oraz praktyczna związana z elektryką, automatyką, sterownikami PLC, obrabiarkami CNC (wiedza z obszaru mechaniki będzie dodatkowym atutem),
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym 12 godzinnym

Oferujemy:

  • Uznane metody pracy (m.in. Kaizen, 5S) i wysokie standardy bezpieczeństwa,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,
  • Jasna ścieżka kariery oraz możliwość rozwoju,
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonych kolegów,
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny oraz pakiet benefitów pozapłacowych,

Oferta dotyczy pracy stałej.

Tel: +48 734 108 607

wojciech.dobak@manpower.pl