Aktualnie dla naszego klienta - producenta opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko: Technolog (opakowania tekturowe) Lokalizacja: Poznań

Technolog (opakowania tekturowe)

  • Data publikacji:
  • 27-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Technolog

Aktualnie dla naszego klienta - producenta opakowań, poszukujemy osoby na stanowisko:

Technolog  (opakowania tekturowe)

Lokalizacja: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja i normowanie procesów produkcyjnych;

  • Testowanie oraz odpowiedni dobór materiałów wykorzystywanych w procesie produkcji;

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;

  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu obsługi nowych urządzeń;

  • Nadzór nad prawidłową i terminową realizacją projektów;

  • Wsparcie innych działów w sprawach technologicznych;

  • Wprowadzanie i monitorowanie nowych rozwiązań;

  • Określanie możliwości wykonania nowych produktów oraz dostosowanie procesów w celu ich realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki techniczne/inżynieria produkcji).

  • Znajomość takich procesów jak: druk offsetowy z uszlachetnieniem UV, złocenie, sztancowanie z separacją.

  • Znajomość  najnowszych trendów w obszarze uszlachetniania i optymalizacji procesu od strony technologicznej w drukarniach opakowaniowych.  .

  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Zdolności analityczne.

  •  Otwartość na nowe wyzwania i chęć rozwoju kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
  • Możliwość rozwoju.
  W przypadku zainteresowania ofertą zachęcam do przesłania aktualnego cv na adres: sgarbarczyk@chronosconsulting.com

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń