FOODjobs Sp. z o.o.

Technolog Procesowy

  • Data publikacji:
  • 03-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Technolog

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

Zadania:

  • Odpowiedzialność za proces technologiczny
  • Przygotowanie oraz opracowanie technicznych rozwiązań procesu produkcyjnego
  • Optymalizacja procesu w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych
  • Kontrola sprawności i prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń
  • Nadzór oraz wdrażanie nowych technologii do procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie i kontrola koniecznej dokumentacji procesowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Technologii Żywności, Biotechnologii, Towaroznawstwa, Inżynierii Produkcji lub Inżynierii Procesowej
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej
  • Wiedza z zakresu technologii żywności, produkcji i parku maszynowego, integracji składników żywności, bezpieczeństwa żywności, podstaw prawa żywnościowego
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach
  • Wielozadaniowość (prowadzenie równolegle kilku projektów)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej
  • Umiejętność pracy z maszynami przemysłu spożywczego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane potwierdzone szkolenia typu audytor wewnętrzny IFS/FSSC/BRC

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Jasną ścieżkę kariery
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Uczestnictwo w uruchomieniu nowego zakładu produkcyjnego
  • Udział w targach, szkoleniach, konferencjach