Tester aplikacji

  • Data publikacji:
  • 28-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 5500-16000
  • Stanowisko:
  • Asystent

Praca jako tester aplikacji mobilnych

Jeżeli szukasz sposobu na dodatkowe źródło dochodu to idealnie trafiłeś! Mamy dla ciebie niezwykłą ofertę, którą warto wziąć pod uwagę. Oferujemy pracę jako tester aplikacji oraz kampanii. Zadania są proste oraz intuicyjne. Prace możesz traktować jako dodatkową lub jako stałe źródło dochodu. Prace możesz rozpocząć już dziś!

Liczba miejsc jest ograniczona /!

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie | 3 000-12500zł |

Pełne wsparcie na każdym kroku

Wypłata po wykonaniu zadania

Elastyczne godziny pracy

Dodatkowe wynagrodzenia

Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Wymagania :

Ukończone 18 lat

Dostęp do urządzenia z internetem (Telefon, komputer, laptop)

Podstawowa obsługa telefonu/komputera

Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie zadań

Nie wymagamy :

Doświadczenia

Jakiejkolwiek inwestycji finansowej

Otwierania działalności gospodarczej

Pracy po 8-10h dziennie

Polskiego obywatelstwa

Jak zacząć? Aplikuj!!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń