ABC Work

Tokarz CNC (maszyny Index) – Niemcy (525€ netto/40 h)

  • Data publikacji:
  • 18-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Tokarz

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku tokarz CNC z umiejętnością programowania.
Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Tokarz CNC z umiejętnością programowania

Miejsce pracy: okol. Frankfurtu nad Menem, Niemcy

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 525€ netto/tydzień
Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą
bezpłatne zakwaterowanie
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
zorganizowane dojazdy do pracy
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalany termin wyjazdu
Zakres obowiązków:

obsługa maszyn Index, programowanie w systemach Siemens/Sinumeric 840 C i 840 D
produkcja małych i dużych partii przedmiotów ze stali, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi
Wymagania:

Doświadczenie na ww. stanowisku z maszynami Index i systemami Sinumeric/Siemens
dobra znajomość niemieckiego
Prawo jazdy i auto
własna odzież robocza

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu
Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu
Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"