Tap.Talent
Dla naszego klienta – dużego, nowoczesnego przedsiębiorstwa produkcyjnego we Wrocławiu z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim i dobrej, stabilnej sytuacji finansowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Tokarza.

TOKARZ, do 3,5 - 4 tys. zł miesięcznie

  • Data publikacji:
  • 25-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

ZADANIA:

  • obsługa obrabiarki uniwersalnej (pociągowej),
  • toczenie wałków i tulei w materiałach kolorowych (brąz, mosiądz),
  • obsługa urządzeń pomiarowych (np. suwmiarki).

OFERTA:

  • umowa o pracę,
  • system zmianowy,
  • doświadczony i przyjazny zespół,
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • dla najbardziej doświadczonych wynagrodzenie do 3500 - 4000 zł netto (w zależności od posiadanych kompetencji).

WYMAGANIA:

  • minimum roczne-dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.

MILE WIDZIANE:

  • zasadnicze wykształcenie zawodowe: operator obrabiarek skrawających,
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku tokarza konwencjonalnego,
  • uprawnienia do sterowania suwnicą z poziomu „0”,
  • komunikatywny język polski (dla obcokrajowców).