Do stabilnej firmy, od wielu lat z powodzeniem działającej w przemyśle, w branży produkcyjnej, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku: Tokarz-frezer

Tokarz / Frezer

  • Data publikacji:
  • 14-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Olkusz
  • Stanowisko:
  • Tokarz

Do stabilnej firmy, od wielu lat z powodzeniem działającej w przemyśle, w branży produkcyjnej, obecnie poszukujemy osoby gotowej do rozwoju na stanowisku:

Tokarz-frezer

TF/02/DPM/MW

Miejsce pracy: Olkusz

Twoje zadania:

  • Obsługa konwencjonalnych maszyn takich jak: wytaczarka (głównie), tokarka, frezarka, w zakresie ustawienia oprzyrządowania maszyny,
  • Odczytywanie powierzonej dokumentacji wykonawczej,
  • Praca na maszynie celem obrobienia detalu.

 Szukamy osoby, która posiada:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe,
  • Umiejętność wytaczania,
  • Sumienność, skrupulatność i dokładność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w trybie 1-zmianowym (pon-pt; 6:00 – 14:00),
  • Motywujący system premiowy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitowy, a w nim: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, bony okazjonalne,
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń