EcoJob

Tokarz - operator cnc

  • Data publikacji:
  • 18-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Francja
  • Wynagrodzenie:
  • 10 tysięcy złotych / netto
  • Stanowisko:
  • Monter

Agencja pracy tymczasowej Ecojob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Wyjedz do Francji z kolegą i zarób dodatkowo 500 zł brutto ( za polecenie)

Poszukujemy osób od zaraz na stanowisko :

            Operator CNC

Lokalizacja:  , dep. 82 - Tarn i Garona - ok. 60 km na północ od Tuluzy

Zakres obowiązków:

  • praca z materiałami: stal, aluminium,inox, tytan, czasem plastik, materiały kompozytowe.
  • praca z tokarką, tokarką frezarką ( 2,3,4,osie)
  • obsługa różnych maszyn na terenie zakładu
  • obsługa maszyn tradycyjnych jak i sterowanych numerycznie
  • nadzorowanie produkcji elementów zgodnie z rysunkiem oraz normami bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • doświadczenie,
  • praca z rysunkiem.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 15,13 euro brutto całkowite.
  •  9 euro netto za przepracowany dzień,
  • Przy 147 h niecałe 10 tysięcy złotych,
  • nadgodziny dodatkowo płatne od 36h + 25%, od 44h +50%,
  • bezpłatne zakwaterowanie przy miejscu pracy
  • polską umowę o pracę na czas określony
  • składki zdrowotne odprowadzone w Polsce  od średniej krajowej, natomiast podatek we Francji
  • opieka polskiego koordynatora.
  • wypłata 10tego każdego kolejnego miesiąca wypłacana w euro
  • zwrot za badania lekarskie

Prosimy o wysłanie CV na adres patrycja.sochacka@ecojob.pltel. 785 058 767

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust.