Concept plus
Wakacyjna praca dla studentów, uczniów i maturzystów - Niemcy

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Studenci, Uczniowie i Maturzyści!

Szukacie pracy na wakacje? Dobrze trafiliście!

Jak co roku oferujemy pracę na wakacje! Maturzystów zachęcamy do przyjazdu jeszcze w czerwcu zaraz po maturach.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 10,15€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności - wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

Concept Plus Sp. z o. o.
Biuro Lublin
ul. 3 Maja 7/ Lok.1
20-078 Lublin
+48 81 440 0971
kp@cp-personal.com