Dzień dobry, Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Zastępca Kierownika Produkcji

Zastępca Kierownika Produkcji

  • Data publikacji:
  • 21-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Woj. Śląskie
  • Stanowisko:
  • Manager

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników.
  • Realizacja planu produkcyjnego w powierzonym obszarze.
  • Raportowanie wyników produkcji w systemie produkcyjnym.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas procesu produkcyjnego.
  • Rozwój podległego zespołu i zastępców.
  • Doskonalenie i usprawnianie procesów produkcyjnych oraz pracy podległych osób.
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad i procedur BHP.
  • Monitorowanie czasu pracy podległych pracowników.
  • Współpraca z innymi działami firmy celem realizacji założonych celów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym.
  • Umiejętność ustalania priorytetów, harmonogramów oraz podziału prac pomiędzy pracownikami produkcji.
  • Znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją, m.in. Lean Manufacturing.
  • Nastawienie na rezultat, determinacja w dążeniu do celu.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego myślenia w środowisku wymagającym decyzyjności pod presją czasu i optymalnej wydajności linii produkcyjnych.
  • Dobra znajomość MS Office.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazne warunki pracy.
  • Ambitne wyzwania i projekty.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń