Firma rozpoczynająca działalność w zakresie biotechnologii a także w handlu, produkcji i sprzedaży prawdziwie zdrowej żywności zatrudni z terenu Krakowa lub okolic od zaraz osobę na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy. Praca samodzielna.

Zatrudnimy do prowadzenia biura Pracownik administracyjno-biurowy. Praca samodzielna

Zatrudnimy do prowadzenia biura.

Opis stanowiska

Firma rozpoczynająca działalność w zakresie biotechnologii a także handlu, produkcji i sprzedaży prawdziwie zdrowej żywności zatrudni z terenu Krakowa lub okolic, od zaraz osobę na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy.

Praca samodzielna.

Wymagane:

  • doświadczenie w administracji biurowej,
  • prawo jazdy kategorii B.
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • zaangażowanie w pracę,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów,
  • odpowiedzialność, sumienność i lojalność,
  • znajomość obsługi drukarki, skanera, komputera PC Windows, pakietu OFFICE, Adobe Acrobat, programu pocztowego itp.

Do głównych zadań pracownika będzie należało między innymi:

  • zajmowanie się dokumentacją, korespondencją oraz prowadzenie terminarza spotkań biznesowych i organizowanie wyjazdów służbowych,
  • bieżące prace administracyjne,
  • organizowanie, nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze
  • obsługa urządzeń biurowych (np. drukarka, skaner, komputer PC Windows, pakiet OFFICE, Adobe Acrobat, program pocztowy także programy do obsługi magazynowej, kadrowej i księgowej,
  • kontrola stanów magazynowych, remanenty
  • odbieranie połączeń telefonicznych,
  • monitorowanie płatności faktur i rozliczeń,
  • bezpośredni kontakt z klientami firmy i przyjmowanie gości,
  • udzielanie informacji na temat ofert firmy lub profilu jej działalności,
  • komunikacja ze wszystkimi działami firmy,
  • prowadzenie biura, obsługa sekretariatu, dbanie o pozytywny wizerunek firmy, a także zaopatrzenie biura.
  • wystawianie/księgowanie faktur, wprowadzanie paragonów
  • przygotowanie raportów sprzedażowych
  • przygotowanie dokumentów dla działu księgowego i kadr
  • składanie zamówień u podwykonawców
  • inne prace logistyczne i biurowe
  • wsparcie zespołu w bieżących projektach
  • prowadzenie rejestrów
  • sporządzanie pism

Oferujemy po okresie próbnym:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazna atmosfera w pracy,
  • udział w kursach specjalistycznych podnoszących kwalifikacje,
  • bony i paczki na święta.
  • możliwość dofinansowania kursów języka obcego,
  • możliwość dofinansowania do karty sportowej.

Skontaktujmy się z wybranymi osobami.