Erontrans Sp. z o.o.
Erontrans to firma, która jako wiodący lider na rynku transportowym „jedzie” z duchem postępu i oczekiwań Kierowców. Słuchamy Was i zmieniamy się dla Was. Uwaga - Zmiana stawek !

Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

  • Data publikacji:
  • 04-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Cala Polska, Europa zachodnia
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

KIEROWCO ZARABIAJ WIĘCEJ !

Wynagrodzenie 11 000 pln - 14 000 pln brutto/m-c

Erontrans to firma,  która jako wiodący lider na rynku transportowym „jedzie” z duchem postępu i oczekiwań Kierowców.

Słuchamy Was i  zmieniamy się dla Was. Uwaga - Zmiana stawek !

Po więcej szczegółów zadzwoń do mnie pod nr 539 991 434

Zatrudnimy Kierowców Kat. C+E w transporcie międzynarodowym do działów:

·      Europa zachodnia i południowa

·      Kraje Beneluxu i/lub Niemcy Francja (INTERMODAL)

·      Wielka Brytania

Najwyższe stawki w Polsce.

Centralna siedziba firmy: Pruszcz Gdański (województwo pomorskie)

Oferujemy:

Jeśli jesteś doświadczonym kierowcą zawodowym Kat C+E i masz udokumentowane doświadczenie minimum 5 lat gwarantujemy Tobie 500 zł dodatku na rękę co miesiąc.

•       bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

•       płacimy dniówki za pauzy

•       bardzo atrakcyjne premie

•       benefity stażowe i dodatki za polecenia

•       praca w systemach 3 na 1 oraz 4 na 1 lub bez systemu

•       powtarzalność tras i wybór kierunków jazdy

•       zapewniamy pracę przez cały rok

•       współpracę z dedykowanym dyspozytorem prowadzącym 24h/dobę

•       wsparcie w zakresie tras i parkingów

•       wsparcie techniczne i powroty na bazę

•       wewnętrzny transport służbowy pomiędzy bazami firmy Rzepin – Piotrków – Pruszcz Gdański

•       pracę również w transporcie krajowym

•       dowolne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)

•       możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych

•       stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

•       dodatkowo szkolenie dla kierowców bez doświadczenia pod okiem doświadczonych Kierowców - Trenerów

Wymagamy od Ciebie:

•       prawa jazdy kat. C+E oraz minimum 6 m-cy doświadczenia w zawodzie kierowcy lub samych uprawnień i kwalifikacji oraz chęci do pracy

•       aktualnych badań lekarskich i orzeczenia psychologicznego

•       aktualnego kursu na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)

•       aktualnej karty kierowcy

•       zaświadczenia o niekaralności

•       umiejętności planowania i organizowania własnej pracy

•       samodzielności i uczciwości

Twoje zadania:

·      realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem

·      transport towarów na terenie UE

·      holowanie naczep intermodalnych, plandek, chłodni i kontenerów

·      przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie

Kontakt:

ZADZWOŃ DO MNIE pod nr telefonu: +48 539 991 434