Zatrudnimy Kierownika ds. Fotowoltaiki i Solarnych Paneli

  • Data publikacji:
  • 02-02-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Polska
  • Wynagrodzenie:
  • 9000
  • Stanowisko:
  • Kierownik Budowy

Stanowisko: Kierownik ds. Fotowoltaiki i Solarnych Paneli

Miejsce pracy: Delegacje na terenie całego kraju

Zakres obowiązków:

- Montaż falowników i falowników hybrydowych

- Montaż magazynów energii

- Montaż stron DC i AC

- Konfiguracja systemów bateryjnych

- Konfiguracja systemów monitoringu

- Wykonywanie pomiarów AC i DC

Wymagania:

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

- Znajomość montażu i konfiguracji falowników, falowników hybrydowych oraz magazynów energii

- Znajomość zagadnień związanych z montażem stron DC i AC

- Umiejętność konfiguracji systemów bateryjnych

- Zdolność do samodzielnego wykonywania pomiarów AC i DC

- Umiejętność konfiguracji systemów monitoringu

- Gotowość do pracy w delegacjach na terenie całego kraju

- Umiejętność pracy w zespole

- Dokładność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pracę w nowoczesnym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii

- Umowę o pracę

Wynagrodzenie: 7000 ZŁ/NETTO podstawa + Premia od wykonanych prac

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim aplikującym dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń