Psycholog poszukiwany!

Zatrudnimy psychologa! Suchy Las, k.Poznania

  • Data publikacji:
  • 18-04-2024
  • Przychodnia Sucholeska, ul. Obornicka 85, 62-002 Suchy Las
  • Wynagrodzenie:
  • Do uzgodnienia
  • Stanowisko:
  • Psycholog

Przychodnia Sucholeska to renomowana placówka medyczna świadcząca wysokiej jakości usługi zdrowotne dla społeczności lokalnej. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej, która obejmuje również komercyjne wsparcie psychologiczne.

Stanowisko pracy: Psycholog

Opis Stanowiska:
Poszukujemy psychologa, który dołączy do naszego zespołu w roli specjalisty ds. poradnictwa psychologicznego. Posiadamy przestronny, nowoczesny gabinet, który umożliwi komfortowe prowadzenie terapii indywidualnych, dla par czy też terapii grupowych.

Wymagania:
- posiadanie dyplomu magistra psychologii,
- doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej/grupowej,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z pacjentami
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- przestronny, w pełni wyposażony gabinet z osobnym wejściem,
- wsparcie rejestracji Przychodni, system informatyczny,
- przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów,
- umowę B2B,
- wynagrodzenie procentowe od kwoty świadczonej usługi (do ustalenia),

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny. Oczekujemy na Twoją aplikację!

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń