Profitec GmbH

Zatrudnimy Spawaczy oraz Ślusarzy

Data publikacji:
16.1.2020
Miejsce Pracy:
Niemcy
Branża:
Budowa / Remonty
Stanowisko:
Spawacz

ZATRUDNIMY!!!

Spawaczy oraz Ślusarzy

WYMAGANIA

  • Udokumentowane wykształcenie zawodowe
  • Minimum 2letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

ZADANIA

spawanie metodą:

MIG, MAG, WIG/TIG, E, Autogen

O NAS

Profitec GmbH jest uznaną firmą pośrednictwa pracy, z ponad 25-letnim doświadczeniem. Naszym głównym obszarem działania jest pośredniczenie w zatrudnianiu pracowników (na terenie całych Niemiec) z obszaru handlowego i przemysłowego. Profesjonalnie, szybko i z zaangażowaniem oferujemy atrakcyjne miejsca pracy. Dzięki nam co roku pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Jesteśmy firmą godną zaufania, a naszym pracownikom oferujemy stabilność i bezpieczeństwo.

OFERUJEMY

• Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

• Wynagrodzenie od 12,00 €/h brutto + 6,00 €/h netto diety (stwaka jest zależna od doświadczenia zawodowego, posiadanych uprawnien i znajomości języka niemieckiego)
• Dodatki za pracę w niedzielę, dni świąteczne i za nadgodziny

• Tygodniowe zaliczki
• Ekwiwalent pieniężny za urlop wypoczynkowy
• Premie Bożonarodzeniowe
• Bezpłatne badania lekarskie
• Opiekę polskiego koordynatora
• Do 30 dni płatnego urlopu
• Rezerwujemy zakwaterowanie

• Zapewniamy wysokiej jakości odzież roboczą firmy UVEX

Bernburger Str. 24 | 06108 Halle

T. +49 345 239692-15 | F. +49 345 239692-40

E. halle@profitec-jobs.de | www.profitec-jobs.de

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń