Fallwork

Zbieranie i pakowanie zamówień

  • Data publikacji:
  • 24-09-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

lokalizacja: Poznań Podolany

Oferujemy:

-stawka godzinowa

-wynagrodzenie miesięczne

-umowa zlecenie

-praca min. do końca roku

-praca na II zmiany lub wyłącznie na zmiany nocne

-zatrudnienie online lub w biurze

-praca od dziś!

Obowiązki:

-zbieranie i pakowanie zamówień

-szykowanie paczek pod wysyłkę -lekkie paczki, wysyłka dotyczy wyłącznie kosmetyków takich jak tusze do rzęs, kremy,odżywki do Klientów indywidualnych , opakowania jednostkowe-pojedyncze

Wymagania:

-dyspozycyjność do pracy od zaraz

-możliwość podjęcia pracy nawet od jutra

-dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany lub wyłącznie w godzinach nocnych

SZCZEGÓŁY: 884 007 203 LUB 883 088 073

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".Agencja Pracy Fallwork 6231