KLAVER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Praca oraz zaraz !

Zbiory pieczarek EXTRA BONUSY praca w Holandii - Oudemolen !!

  • Data publikacji:
  • 28-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Zbiory pieczarek  EXTRA BONUSY praca w Holandii - Oudemolen !!

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś! Obecnie poszukujemy osób do pracy przy zbiorach BEZ KWARANTANNY !! Zwrot za podróż do NL do 75€ !

Zakres obowiązków:

- zbiory pieczarek

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- mile widziane prawo jazdy ( możesz korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

Warunki:

- extra płatne nadgodziny/ bonusy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

- zwrot kosztów dojazdu do pracy w Holandii !

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się ze mną telefonicznie:

Kamila: +48 570 901 414

Mail: work@klaverteam.com

lub wyślij sms z dopiskiem PIECZARKI- oddzwonię do Ciebie.

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )