FABRYKI MEBLI

Analityk Biznesowy - Fabryki Mebli Forte S.A.

  • Data publikacji:
  • 18-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Ostrów Mazowiecka/Praca zdalna
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Analityk Biznesowy- Fabryki Mebli Forte S.A.

Fabryki Mebli Forte S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowiskoAnalityk Biznesowy

Miasto: Ostrów Mazowiecka

TWOJE ZADANIA:

Identyfikowanie potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa w obszarze digitalizacji

Analizowanie raportów oraz wskaźników z działań związanych z cyfryzacją procesów oraz zgłaszanie wszystkich zauważonych nieprawidłowości

Przygotowywanie i aktualizowanie map procesów biznesowych z punktu widzenia możliwości informatycznych przedsiębiorstwa

Rekomendowanie działań w obszarze rozwiązań cyfrowych

Bieżące zarządzanie projektami biznesowymi, w szczególności definiowane i kontrola zakresu i harmonogramu prac

Przygotowanie danych potrzebnych do podjęcia decyzji o wdrożeniu działań digitalizacji

Prezentacja działań rekomendowanych w kierunku wdrażania rozwiązań cyfrowych

TWÓJ PROFIL:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia)

Doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego

Praktyczna wiedza z dziedziny analizy biznesowej poparta doświadczeniem w projektach w środowisku IT

Umiejętność organizacji pracy własnej oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom

Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań

Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

KORZYŚCI:

Możliwość pracy zdalnej

Dofinansowanie do firmowego, dwujęzycznego przedszkola z oddziałem żłobkowym "Żółty Słonik" dla dzieci pracowników w Ostrowi Mazowieckiej

Dofinansowania świąteczne 2 razy w roku

Bony noworoczne dla dzieci pracowników

Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover

Płatny program poleceń pracowniczych

Atrakcyjne zniżki na zakup mebli

Link do składania aplikacji:https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=50bf858efe93433ebe140989b18dc6f2