Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 412) to globalna firma o prawie 70 letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku Manpower obecny jest od 2001 roku i obecnie posiada prawie 35 oddziałów w całym kraju. Rolą Manpower jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Nasi kandydaci nie ponoszą żadnych opłat, nic nie ryzykują. Mogą za to wiele zyskać - profesjonalne doradztwo oraz wymarzoną pracę.

Asystent/ka z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 08-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

ASYTENT/KA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Zadania:

  • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klientów
  • Dokonywanie rejestracji płatności faktur
  • Wyjaśnianie zapytań/nieścisłości związanych z terminowością płatności
  • Kontakt z klientem niemieckojęzycznym
  • Realizacja zadań według wewnętrznych i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz wymagań ustawowych

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego (min. B2) i j. angielskiego (min. B1) - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów lub wykształcenie (finanse, bankowość, księgowość)
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywność oraz umiejętności analityczne
  • Mile widziane doświadczenie w formie stażu w dziale finansów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę tymczasową na czas określony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę od zaraz
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki na różnego rodzaju produkty i usługi)
  • Pakiet szkoleń wdrażających

Aplikacje prosimy składać pod adresem: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=asystent-ka-z-j-niemieckim&ad_id=6428

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 882-907-490

Oferta dotyczy pracy tymczasowej