UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży FMCG, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Asystent kupca

  • Data publikacji:
  • 19-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Goleniowa
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 25 lat. Zajmujemy się rekrutacją i doborem personelu, wykonujemy badania zawodowo-kompetencyjne, szkolenia oraz doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Asystent kupca   miejsce pracy: okolice Goleniowa, nr ref.: AK/08/2021

Zakres obowiązków:

  • Analiza rotacji, sprzedaży oraz marży
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi Kontrahentami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Pozyskiwanie nowych dostawców
  • Kontrola i monitorowanie bieżących dostaw surowców, prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Znajomość pakietu MS Office i Excela w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
  • Nastawienie na realizację zadań
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Firma oferuje:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju kariery
  • Pracę w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 91 488 23 27 / 575 71 73 73 lub mailowy: biuro@unikadr.pl z oznaczeniem nr ref.: AK/08/2021 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.