Dla jednego z naszych klientów- producenta z branży opakowań aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Brygadzista (druk fleksograficzny) lokalizacja: Poznań

Brygadzista (druk fleksograficzny)

  • Data publikacji:
  • 18-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
  • Stanowisko:
  • Manager

Dla jednego z naszych klientów- producenta z branży opakowań aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska:

 Koordynowanie działań w ramach Zmiany Produkcyjnej w swoim obszarze w celu zapewnienia bezproblemowej produkcji,
 zarządzanie podległym zespołem,
 nadzór nad realizacja planów produkcyjnych,
 aktywne uczestnictwo w programach usprawniających procesy, podnoszących bezpieczeństwo i ergonomię w obszarze, redukujących straty,
 raportowanie wyników,
 ścisła współpraca z Kierownikiem Produkcji w celu efektywnego realizowania planu produkcyjnego,
 utrzymywanie wysokich standardów i kultury pracy.

Wymagania:

 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży poligrafii i opakowań,
 gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
 umiejętności organizacji pracy własnej, skrupulatności, samodzielność,
 analitycznego myślenia, odpowiedzialności, szybkości działań,
 doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
 znajomość wiedzy z zakresu Lean Management oraz praktyczna znajomość oprogramowania typu ERP.

Oferujemy:

 stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
 pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
 otwartą i przyjazną atmosferę,
 możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy,
 system nagród miesięcznych i kwartalnych,
 pakiet dodatkowych benefitów.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń