Dam pracę- Sprzedawca

  • Data publikacji:
  • 11-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Krynica-Zdrój
  • Stanowisko:
  • Sprzedawca

Zakres obowiązków:

• Profesjonalna obsługa Klientów stoiska i kasy fiskalnej
• Aktywna sprzedaż produktów na terenie obiektu
• Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów i oznaczeń cenowych
• Przyjmowanie dostaw i układanie towaru
• Budowanie pozytywnego wizerunku marki
• Raportowanie bieżącej sprzedaży
• Współpraca z zespołem w zakresie działań marketingowych i strategii zwiększania sprzedaży

Wymagania:

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami, otwartość i komunikatywność
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
• Samodzielność, dokładność i chęć do nauki
• Nastawienie na wyniki i entuzjazm
• Dyspozycyjność (praca również w weekendy)
• Podstawowa obsługa komputera

Mile widziane:
• Doświadczenie w sprzedaży detalicznej lub branży odzieżowej
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Profesjonalne wdrożenie i wsparcie, wszystkiego Cię nauczymy!
• Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy branżowej
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki współpracy
• Zapewniamy niezbędny sprzęt
• Programy szkoleniowe dostosowane do stanowiska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres mailowy: m.polanska@woolmed.pl
Proszę o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.