Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Drukarz Fleksograficzny lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Drukarz Fleksograficzny

  • Data publikacji:
  • 04-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Stanowisko:
  • Drukarz

Opis stanowiska:

● samodzielna obsługa maszyn drukujących (ustawianie parametrów pracy urządzeń, bieżąca kontrola ich działania w trakcie pracy maszyny),  ● nadzór nad procesem druku i kontrola jakości produktu,  ● dbałość o stan techniczny maszyn,  ● czyszczenie i konserwacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

Wymagania:

● doświadczenie na podobnym stanowisku,  ● dobra organizacja pracy,  ● dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,  ● umiejętność wykonywania pomiarów i używania narzędzi pomiarowych.

Oferujemy:

● stabilne warunki zatrudnienia,  ● pracę w systemie 3 zmianowym z wolnymi weekendami,  ● umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,  ● atrakcyjne zarobki,  ● możliwość rozwoju w ramach struktur firmy.

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń