KLAVER Sp. z o.o.

Elektryk- praca w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 25-03-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

Jesteś elektrykiem? Szukasz dobrze płatnej pracy?

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech

Gdzie? Leiblfing

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• umowa o pracę na dłuższy okres

• stała opieka polskiego koordynatora

• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

• ubezpieczenie zdrowotne

• dobre warunki pracy, miła atmosfera

• zapewnione zakwaterowanie

Wymagania:

• doświadczenie zawodowe jako elektryk

• dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

• prawo jazdy

• znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

• Kucie, bruzdowanie,

• przygotowanie pod kable,

• ciągniecie kabli,

• montaż kontaktów i lamp

• inne prace związane z zawodem elektryka

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Kamila +48 570 901 414

Dominika +48 570 901 033

Daria +48 577 901 944

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!

Klaver sp. z o.o. ul. Wolności 22/1, 42-200  Częstochowa (KRAZ 18450)

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń