Inwemer
Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości.

Firma porządkowa zatrudni osobę do sprzątania w 2 obiektach-Nowy Targ

Firma porządkowa zatrudni osoby do sprzątania 2 obiektach biurowym oraz salonie optycznym

Miasto : Nowy Targ

3 godziny dziennie, od 15.00 do 20.00, od pon. do pt.

Zakres obowiązków:

-utrzymanie czystości i porządku w obiekcie biurowym oraz salonie optycznym: mycie podłogi, odkurzanie, serwis toalet, serwis zaplecza socjalnego

-inne prace porządkowe

Wymagania:

-chęć ,zaangażowanie

-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

-gotowość podjęcia pracy od zaraz

-pełnoletność

Oferujemy:

-umowę zlecenie, stawka: 19,70 zł brutto/1 godzina

-stabilne zatrudnienie

-wsparcie Koordynatora

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.