Poszukujemy fizjoterapeutę

Fizjoterapeuta

  • Data publikacji:
  • 09-04-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza/ Sosnowiec
  • Wynagrodzenie:
  • 8000-14000 brutto
  • Stanowisko:
  • Fizjoterapeuta
Twój zakres obowiązków
  • Prowadzenie sesji fizjoterapeutycznych podopiecznym domu opieki,
  • Terapia obejmuje ćwiczenia, terapię manualną, masaże, techniki rozluźniające, kinezyterapię i inne formy interwencji,
  • Monitorowanie postępu rehabilitacji pacjentów i dostosowywanie programów terapeutycznych w zależności od potrzeb,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i raportowanie postępów do zespołu medycznego.
Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii,
  • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty,
  • Umiejętność nawiązywania dobrych relacji interpersonalnych z pacjentami,
  • Stosowanie wysokich standardów etycznych w pracy zawodowej.
To oferujemy
  • Umowa o pracę lub zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Zwrot kosztów przejazdów,
  • Pakiet sportowy Medicover Sport.
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Pamiętaj o Podstawowych Zasadach Bezpieczeństwa

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń