FRIGGA: Praca dla opiekunki/ SPRAWDZONE MIEJSCE/ start 28.06

  • Data publikacji:
  • 13-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Barsbüttel / Stellau

Poszukujemy opiekunki z komunikatywna znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Podopieczna, 94lat, 50kg, 160cm
Miejscowość: 22885 Barsbüttel / Stellau

Dolegliwości:
- pacjentka choruje na nadciśnienie tętnicze
- schorzenie krążenia wieńcowego
- podopieczna dziennie przyjmuje 8 rodzajów tabletek, opiekunka musi je przygotować i przypilnować aby starsza pani je zażyła
- samodzielnie się porusza
- jest osoba całkowicie świadomą
- pacjentka nosi okulary
- podopieczna potrzebuje pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu się
- pomoc przy higienie ciała

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, na wsi. Podopieczna w wolnym czasie lubi zajmować się ogrodem, grać w karty, odwiedzać bliskie osoby, wycieczki i chodzić do fryzjera. Pacjentka jest sprawna fizycznie, zależy jej na miłym towarzystwie. Pacjentka poszukuje osoby pewnej siebie, zabawnej, towarzyskiej i pozytywnie nastawionej do życia. Podopieczna jest przekonana o swojej samodzielności, jednak zdarza się że zapomina i wielu istotnych kwestiach, opiekunka powinna pilnować czy starsza pani regularnie je i czy dba o higienę. Do kontaktu jest syn.

Obowiązki:
- prowadzenie domu
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- pranie / prasowanie
- robienie zakupów
- lekkie prace w ogrodzie
- gotowanie
- dotrzymanie towarzystwa

Oferujemy:
- oddzielny pokój
- Internet
- telewizor

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres:
p.marszan@friggawork.pl lub kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Patrycja Marszan 514 686 493

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”