Zakład Usługowy Anna Majewska

Gospodarz Budynku | Ursynów | Umowa o pracę

  • Data publikacji:
  • 27-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Ursynów
  • Wynagrodzenie:
  • 1000-3000 zł miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Sprzątaczka / Sprzątanie

Gospodarz Budynku | URSYNÓW | Umowa o pracę

Poszukuję osób na stanowisko Gospodarza Budynku - Panowie lub Panie.

Bloki są w okolicach stacji Metra Ursynów i Stokłosy.
Oferuję Umowę o pracę, zatrudnienie na 1/2 lub 1/4 etatu oraz wszystkie świadczenia, w tym ubezpieczenie zdrowotne.
Praca po 2-4 godziny dziennie, w godzinach porannych, najchętniej od około 8-9 rano - wszystko zależy od indywidualnej organizacji pracy.

Wynagrodzenie w granicach 1000 - 3000 zł - analogicznie do charakteru budynku, metrażu i powierzchni terenu zielonego dookoła bloku.

Obowiązki:
-Zamiatanie i mycie klatki schodowej;
-Utrzymanie porządku na parterze (mycie drzwi weściowych do klatki, mycie windy, zamiatanie i mycie podłogi);
-Utrzymanie porządku na terenie zielonym wokół budynku;
-Sezonowo: grabienie liści, sypanie solą zlodowaciałych chodników, odśnieżanie, koszenie i cięcie żywopłotów - dodatkowo płatne.

Nie wymagam żadnego doświadczenia. Jedynie chęci do pracy, uczciwości i zaangażowania.
Praca jest idealna dla Emerytów lub osób które nie mogą podjąć pracy na pełen etat.

Serdecznie zapraszam do kontaktu
Anna Majewska, tel. 501-030-952