Handlowiec - Specjalista ds. obsługi klienta branży BHP

Firma zatrudni pracownika na stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Bezpośrednia sprzedaż produktów związanych z branżą BHP
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami
  • Przygotowywanie ofert i informacji handlowych
  • Negocjowanie warunków umowy, terminów dostaw oraz monitorowanie procesu dostawy produktu
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów sprzedażowych
  • Drobne prace magazynowe
  • Nadzór nad realizacją zamówień

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe, najlepiej branża BHP
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności negocjacyjne, znajomość technik sprzedaży oraz asertywność
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office, Allegro)
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + system prowizyjny
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłaniu CV na adres biuro@adrobhp.pl