Poszukujemy pracownika dla firmy z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Firma stanowi zespół złożony z pasjonatów budownictwa, skupionych wokół wysoko wykwalifikowanych inżynierów budowlanych, projektantów, architektów oraz doświadczonych menadżerów. Działa nie tylko na polskim rynku budowlanym, lecz również podejmuje się wyzwań na arenie międzynarodowej, realizując różnorodne inwestycje na terenie Europy i na skalę światową. Jej podejście opiera się na innowacyjnych rozwiązaniach, precyzji w projektowaniu oraz terminowej i profesjonalnej realizacji każdego etapu inwestycji, co pozwala osiągać wysoką jakość i zyskiwać zaufanie klientów na całym świecie.

Projektant Instalacji Sanitarnych / Koordynator Projektu

  • Data publikacji:
  • 05-01-2024
  • Miejsce Pracy:
  • Grudziądz
  • Stanowisko:
  • Inżynier

Opis stanowiska:

  • Tworzenie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz dokumentacji powykonawczej dla instalacji i sieci.
  • Tworzenie projektów koncepcyjnych budynków technologicznych (uprawa grzybów, produkcja substratu).
  • Wykonywanie obliczeń, dobór urządzeń technologicznych.
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej.
  • Wykonywanie rysunków i pozostałej dokumentacji w oprogramowaniu CAD.
  • Współpraca z Kierownikiem robót w nadzorze nad powierzoną budową w zakresie realizacji instalacji sanitarnych (wod-kan, instalacje pożarowe, automatyka) oraz innych zakresów realizowanych przez firmę.
  • Uczestnictwo w nadzorowaniu stanu realizacji, harmonogramu i budżetu budowy.
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów technicznych na każdym etapie realizacji projektów.
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych, sprzętowych i usług niezbędnych do realizacji prac instalacyjnych.
  • Optymalizacja kosztów instalacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o specjalności instalacyjnej (sanitarnej lub pokrewnej; inżynieria lądowa lub Instalacje elektryczne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, min. 1-2 lata.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD.
  • Znajomość programów wspomagających projektowanie: przede wszystkim AutoCAD.
  • Znajomość obsługi komputera, programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, itd.).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym ( znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość procesu opracowania dokumentacji projektowej, wykonania obliczeń i doboru rurociągów oraz urządzeń instalacji wod-kan.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z branży instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem.
  • Uprawnienia budowlane nie są wymagane jednak będą dodatkowym atutem.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe przy projektowaniu obiektów przemysłowych.
  • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz zdolność konstruktywnego myślenia.
  • Dobra organizacja miejsca pracy.
  • Umiejętność myślenia logiczno - analitycznego.

Oferujemy:

  • Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 8500-9500 PLN brutto
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu

pod numerem: +48 798 962 819

przez WhatsApp: +48 798 962 819

oraz przez e-mail: cv@jobs.pl