Arche Hotel **** Częstochowa
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Kelner / Kelnerka

Kelner / Kelnerka

  • Data publikacji:
  • 30-09-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Częstochowa
  • Wynagrodzenie:
  • 2500-4000zł brutto / za miesiąc

ARCHE HOTEL **** CZĘSTOCHOWA
ul. Oleńki 20
42-200 Częstochowa, Polska

W związku z dynamicznym rozwojem hotelu poszukujemy osób na stanowisko: Kelner / Kelnerka

Zadania:

- bieżąca obsługa gości w hotelu (restauracja, bankiety)

Poszukujemy osób:

- posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane minimum 1 rok
- dobrze zorganizowanych i dokładnych
- pozytywnie nastawionych do życia oraz ludzi
- znających język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi restauracji
- dyspozycyjnych i z entuzjazmem do pracy

Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej polskiej sieci hoteli
- przyjazną atmosferę pracy
- stabilne warunki zatrudnienia
- zatrudnienie umowa o prace lub umowa zlecenie

Prosimy przesyłać CV oraz list motywacyjny.
Telefon : +48 792130630
Email : pkrysztofek@hotelczestochowa.com